Klasické kamerové systémy

Montáž libovolného počtu kamer, zpravidla 1-4 s možností do budoucna systém upravovat a rozšiřovat podle požadavků a potřeb zákazníka. Přenos signálu je proveden stíněným kabelem zakončeným koncovkou cinch/bnc.
Příklad - jste majitelem malé provozovny a chcete mít pod kontrolou, co se děje na prodejní ploše. Pokud jste v kanceláři a nechcete investovat do drahého zařízení ať už z důvodů, že si myslíte, že toto zařízení dlouhodobě nepotřebujete a nebo nechcete investovat do pronajatých prostor. Postačí vám 1 kamera se zdrojovou částí a interním držákem.
Profesionální monitor můžeme nahradit například vaší starší televizí (nutnost video vstupu cinch/scart). Cena včetně montáže v takovémto případě je cca 7-10 tisíc podle složitosti, délky montáže a použití vhodné kamery a objektivu. Po čase můžete dojít k závěru, že vám nestačí jen sledovat monitor/televizi a rozhodnete se pořizovat záznam. Není nic jednoduššího než k instalovanému systému jednoduše připojit videorekordér TIME LAPSE, digitální záznamové zařízení a nebo domácí videorekordér.
Ten pořídíte od 2 tisíc korun, pokud vám bude stačit 8 h záznamu za den.

Simple Net s.r.o.2008