NABÍDKA

Skryté kamerové systémy

Nainstalujeme skrytou kameru, která bude přímo sledovat pokladnu, dveře, sklad nebo kanceláře. Na vhodném místě skryjeme kameru i mikrofonní sondu podle možností a potřeb zákazníka. K systému se připojí videorekordér TIME LAPSE, digitální záznamové zařízení a nebo domácí videorekordér. Pokud zákazníkovi postačí 8 hodiny záznamu za den, dá se videorekordér pořídit již od 2 tisíc korun. Příklad - jste majitelem malé provozovny a chcete mít pod kontrolou pokladnu a zaměstnance. Nechcete ale dávat najevo, že svým zaměstnancům nedůvěřujete a nebo se domníváte, že pokud nainstalujete pevné kamery, najdou jiný způsob, jak vám působit škodu. Cena včetně montáže v takovémto případě je cca 9-12 tisíc podle složitosti řešení, délky montáže a výběru vhodné kamery. Do budoucna lze systém upravovat například přidáním dalších kamer, nebo připojením ke stávajícímu kamerovému systému podle požadavků zákazníka.

Mikrofonní sondy

Vysoce citlivý mikrofon s předzesilovačem připojitelným k libovolnému nahrávacímu zařízení jako diktafon, video, kamerový systém. Záznam lze přenášet i bezdrátově. Sondu je pro její miniaturní velikost možné instalovat opravdu kamkoliv. Cena sondy včetně předzesilovače napájecího zdroje a instalace cca 4-5 tisíc podle složitosti řešení a délky montáže.

Mobilní skryté kamerové systémy

Miniaturní kamerový systém může mít i vlastní nahrávací zařízení, popřípadě bezdrátový přenos audio/video signálu. Zařízení je určeno ke sledovaní místa jen po omezenou dobu. Příklady – někdo vám pravidelně poškozuje majetek a nechcete instalovat pevné kamery. Chcete pořídit záznam vaší schůzky. Chcete mít přehled co se děje v kanceláři po tom, co ji opustíte? Obáváte se, jestli se vámi najatá chůva dobře stará o děti a jestli ji nezajímá víc vaše soukromí? Nainstalujeme kameru kamkoliv si budete přát - kufřík, obraz, hodiny, hifi věž, reproduktor, světlo, PC, běžné kancelářské vybavení, hračka, možnostem se meze nekladou. Cena již od 9 tisíc závisí na složitosti montáže a použité technice.

IP kamerové systémy

IP kamera je univerzální síťová kamera řízená moderní audio/video technologií. Zabudovaný web server nabízí uživateli přehledné a jednoduché rozhraní pro ovládání kamery a umožňuje vzdálený přístup po internetu. Síťové IP kamery je možno sledovat a konfigurovat odkudkoli na světě pomocí internetového prohlížeče. Uživatel sleduje audio/video záznam stejným způsobem, jako si prohlíží jiné stránky na internetu.
IP kamera je ideální řešení pro zvýšení atraktivnosti webových stránek, vzdálený dozor, zabezpečení domova, pořádání video konferencí a mnoho jiných použití. Za předpokladu, že již máte na pracovišti vyhovující počítač, lze poměrně jednoduše nainstalovat IP kameru a software, který umožňuje do budoucna libovolně přidávat další kamery. Obraz lze pomocí internetu přenášet prakticky po celém světě.
Cena včetně montáže v takovémto případě je cca 9-12 tisíc podle složitosti, délky montáže a použití vhodné kamery.      

Klasické kamerové systémy

Montáž libovolného počtu kamer, zpravidla 1-4 s možností do budoucna systém upravovat a rozšiřovat podle požadavků a potřeb zákazníka. Přenos signálu je proveden stíněným kabelem zakončeným koncovkou cinch/bnc.
Příklad - jste majitelem malé provozovny a chcete mít pod kontrolou, co se děje na prodejní ploše.
Pokud nechcete investovat do drahého zařízení ať už z důvodů, že si myslíte, že toto zařízení dlouhodobě nepotřebujete a nebo nechcete investovat do pronajatých prostor. Postačí vám 1 kamera se zdrojovou částí a interním držákem. Profesionální monitor můžeme nahradit například vaší starší televizí (nutnost video vstupu cinch/scart). Cena včetně montáže v takovémto případě je cca 7-10 tisíc podle složitosti, délky montáže a použití vhodné kamery a objektivu. Po čase zjistíte, že vám nestačí jen sledovat monitor/televizi a rozhodnete se pořizovat záznam. Není nic jednoduššího k systému jednoduše připojit videorekordér TIME LAPSE, digitální záznamové zařízení a nebo domácí videorekordér. Ten pořídíte od 2 tisíc korun, pokud vám bude stačit 8 h záznamu za den.

Simple Net s.r.o.2008