Speciální řešení

Speciální řešení - jsme schopni vám vytvořit zařízení podle vašich představ.

Příklad z praxe 1.
Jdete sám na jednání a přesto chcete mít za sebou svůj team? Mikro kameru můžete mít umístěnou v kravatě, obraz a zvuk se bude přenášet pomocí wifi např do auta, kde data bude vyhodnocovat váš team a informace vám posílat zpět v podobě předem domluvených signálů například do plně funkčních hodinek a nebo knoflíčku od košile. Zařízení již proběhlo úspěšně několika ostrými testy. Online čas cca 3-5 hodin, naprosto tiché zařízení se dá upravovat libovolně podle potřeb zákazníka. Možnost připojení plně funkční tužky která může též scanovat text, který druhá strana může online zastavovat, zvětšovat a upravovat. Zařízení je jen těžko odhalitelné a je vytvořeno precizně s ohledem na co nejmenší nápadnost. Vše je důmyslně ukryto pod oděvem. Jistě si dokážete představit k čemu všemu můžete toto řešení využít.

Příklad z praxe 2.
Máte kancelář/provozovnu, kde lze jen těžko cokoliv nainstalovat a přesto chcete mít přehled? Zabudujeme kameru např. do obrazu, květináče, monitoru/LCD. Kamera bude vybavena nahrávacím zařízením, které lze dálkově ovládat a bude data ukládat na SD kartu ve vysoké kvalitě 22-180 h záznamu. Podle velikosti předmětu se přizpůsobí výkon baterií a tím délka záznamu, pokud nepůjde zařízení připojit přímo do el. sítě. Pak jednoduše v okamžiku, kdy budete chtít prostory nahrávat, stačí jen na miniaturním dálkovém ovadání, o něco málo větším než platební karta, stisknout tlačítko nahrávání. Poté jen vyjmete SD kartu z nahrávacího zařízení a celý záznam si můžete snadno přehrát na běžném počítači.

Příklad z praxe 3.
Rozhodnete se odposlouchávat prostory v kanceláři a bude vám stačit pouze zvuk. Nainstalujeme vám jednoduché zařízení k počítači, které budu fungovat i při vypnutém PC. Data se přenáší pomocí stávajícího rozvodu počítačové sítě a nahrávací zařízení se umístí kdekoliv po cestě a nebo přímo u switche a nebo racku.Simple Net s.r.o.2008